• Obiady

Prosimy o terminowe przelewanie kwot do 25. dnia każdego miesiąca.

Wysokość opłat za obiady na dany miesiąc:

2024 Proszę przelewać dokładnie poniższą kwotę i nie zaokrąglać.

25.04 Wpłaty za maj 87 zł.

25.03 Wpłaty za kwiecień 116 zł.

25.02 Wpłaty za marzec 110,20 zł.

25.01 Wpłaty za luty 63,80 zł.

01.01.2024 Wpłaty za styczeń 127,60 zł. Proszę przelać dokładnie tę kwotę i nie zaokrąglać.

WAŻNE!!! Ze względu na koniec roku i kwestie księgowe, bardzo proszę o nieprzelewanie opłaty wcześniej, tylko w dniach 1-2 stycznia 2024 r.

Regulamin_korzystania_z_obiadow.pdf

Jadlospis_szkoly.pdf

_______________________________________________

Na zapytanie ofertowe pn. Przygotowanie i dostarczenie na potrzeby szkoły średnio dziennie 47 gorących posiłków: obiad jednodaniowy, do Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Wągrowcu na rok 2024, ofertę złożyło dwóch usługodawców: PHU Sebastian Hoffmann, Łaziska os. Łakina 1 oraz Mobilna Firma Gastronomiczna Wołkow Bartosz, Skoki ul. Ciastowicza 3a.

Najkorzystniejszą ofertę cenową przedstawiła firma PHU Sebastian Hoffmann, Łaziska os. Łakina 1 i to ona będzie świadczyła usługi.

Koszt obiadu jednodaniowego wynosi 5,80 zł, pozostałą część - 7 zł pokrywa organ prowadzący.

_______________________________________________

Na zapytanie ofertowe pn. Przygotowanie i dostarczenie na potrzeby szkoły średnio dziennie 33 gorących posiłków: obiad jednodaniowy, do Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Wągrowcu na rok 2023, ofertę złożył jeden usługodawca: PHU Sebastian Hoffmann, Łaziska os. Łakina 1.

Wybrano ofertę powyższej firmy na dostarczanie obiadów w roku 2023.

Koszt obiadu jednodaniowego wynosi 5 zł, pozostałą część - 7 zł pokrywa organ prowadzący.

_______________________________________________

Na zapytanie ofertowe pn. Przygotowanie i dostarczenie na potrzeby szkoły średnio dziennie 34 gorących posiłków: obiad jednodaniowy, do Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Wągrowcu w roku szkolnym 2022/2023, ofertę złożyło dwóch usługodawców: PHU Sebastian Hoffmann, Łaziska os. Łakina 1 oraz Mobilna Firma Gastronomiczna Wołkow Bartosz, Skoki ul. Ciastowicza 3a.