• Medale za Długoletnią Służbę

• W dniu 19 października 2022 roku pani Barbara Orzoł - nauczycielka języka polskiego i pani Danuta Gaertner - nauczycielka biologii odebrały z rąk Wojewody Wielkopolskiego Michała Zielińskiego oraz Wielkopolskiego Kuratora Oświaty Roberta Gawła złoty Medal za Długoletnią Służbę.

Medal za Długoletnią Służbę przyznawany jest przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej w służbie Państwa.

• Posiłek w szkole

• Na zapytanie ofertowe pn. Przygotowanie i dostarczenie na potrzeby szkoły średnio dziennie 34 gorących posiłków: obiad jednodaniowy, do Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Wągrowcu w roku szkolnym 2022/2023, ofertę złożyło dwóch usługodawców: PHU Sebastian Hoffmann, Łaziska os. Łakina 1 oraz Mobilna Firma Gastronomiczna Wołkow Bartosz, Skoki ul. Ciastowicza 3a.

Najkorzystniejszą ofertę cenową przedstawiła firma PHU Sebastian Hoffmann, Łaziska os. Łakina 1 i to ona będzie świadczyła usługi.

Rodzice, którzy we wrześniu złożyli wstępną deklaracją korzystania przez dzieci z obiadów, proszeni są o zapoznanie się z regulaminem i podpisanie deklaracji korzystania z obiadów na rok szkolny 2022/2023 - załącznik nr 1 Regulaminu i dostarczenie do sekretariatu szkoły do 21.10.

Regulamin_korzystania_z_obiadow.pdf

Koszt obiadu jednodaniowego wynosi 5 zł, pozostałą część pokrywa organ prowadzący.

Do 25 października należy przelać na konto szkoły kwotę 100 zł za korzystanie z obiadów w listopadzie.

Wydawanie obiadów rozpocznie się 2 listopada.

• Wycieczka do Berlina

• Na prośbę biura podróży zmieniono termin wyjazdu na 25 listopada 2022 roku.

Poniżej zamieszczony jest program wyjazdu i regulamin wycieczki. Koszt wycieczki wynosi 175 zł. Wymagane jest posiadanie dowodu osobistego lub paszportu.

Program wyjazdu do Berlina.pdf

REGULAMIN WYCIECZKI DO BERLINA

1. Uczestnicy wycieczki są zobowiązani do:

• zachowywania się w sposób zdyscyplinowany i kulturalny,

• stosowania się do poleceń wydawanych przez kierownika wycieczki, opiekunów i przewodników,

• przestrzegania przepisów ruchu drogowego i zachowania ostrożności w miejscach zwiedzania i noclegu,

• zgłaszania każdorazowego oddalenia się od grupy,

• bezwzględnego przestrzegania zakazu picia alkoholu, palenia papierosów, zażywania środków odurzających i stosowania innych używek,

• informowania opiekuna lub kierownika wycieczki o złym samopoczuciu,

• dbania o czystość, ład i porządek w środkach transportu i miejscach, w których przebywają.

2. Wobec uczestników, którzy nie zastosują się do regulaminu i zasad bezpieczeństwa, będą wyciągnięte konsekwencje zgodnie ze Statutem Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Wągrowcu.

3. W razie wypadku uczestników wycieczki mają zastosowanie odpowiednio przepisy dotyczące postępowania w razie wypadków w szkołach i placówkach publicznych.

4. Uczestnicy zobowiązani są do posiadania dobrego humoru i uśmiechu na twarzy przez cały okres trwania wycieczki.