• Zaproszenie

• Serdecznie zapraszamy 18 marca, godz. 18.00 na Babski Wieczór z okazji Dnia Kobiet. Wieczór rozrywkowo-taneczny odbędzie się, w zależności od liczby zgłoszeń, w sali wiejskiej w Siennie lub Rudniczu, a koszt to 130 zł.  Cel będzie szczytny – chcemy pomóc między innymi dwójce naszych uczniów i ich rodzicom, których w ostatnim tygodniu dotknęła tragedia.

• Zakup wózka dla naszego ucznia

Szanowni Państwo,

Drogie Koleżanki i Drodzy Koledzy,

Drogie Uczennice i Drodzy Uczniowie,

z ogromną radością pragnę przekazać Państwu informację, że udało się nam Wszystkim zebrać brakująca kwotę na zakup wózka z pionizatorem na naszego ucznia klasy 8 Fabiana. Otrzymałam wiadomość, że wózek został już zamówiony.

Serdecznie dziękuję raz jeszcze pani Joannie Pawłoszek i Prezydium Rady Rodziców za zorganizowanie licytacji na Balu Karnawałowym i Kawiarenki w Podkoziołek na ten szczytny cel.

Dziękuję wszystkim z Państwa, którzy przyczynili się w jakikolwiek sposób do pomocy w organizacji tych wydarzeń charytatywnych – przekazaniem darów rzeczowych na licytację, upieczeniem ciast, wsparciem finansowym, pomocą w organizacji imprez.

Osobne podziękowania kieruję do naszych Uczennic i Uczniów, którzy pomagali przy obsłudze Kawiarenki, a którzy zrobili to nie dla pochwały - chociaż oczywiście takową dostali :-), ale dlatego, że Fabiana znają i chcieli mu pomóc.

Korzystając z okazji chciałabym Panie zaprosić 18 marca, godz. 18.00 na Babski Wieczór z okazji Dnia Kobiet. Wieczór rozrywkowo-taneczny odbędzie się, w zależności od liczby zgłoszeń, w sali wiejskiej w Siennie lub Rudniczu, a koszt to 130 zł.

Cel będzie również szczytny – chcemy pomóc między innymi dwójce naszych uczniów i ich rodzicom, których w ostatnim tygodniu dotknęła tragedia.

Ślę serdeczne pozdrowienia

Danuta Karczewska

• Drzwi otwarte

• Serdecznie zapraszam naszych przyszłych uczniów i uczennice wraz z rodzicami w dniach 15-17 lutego.

Danuta Karczewska