• Obiady od stycznia 2023 r.

• W przyszłym roku kalendarzowym obiady dostarczać będzie w dalszym ciągu Zajazd Łakina w tej samej kwocie.

Bardzo proszę  przelać w dniach 1-2 stycznia 2023 (WAŻNE!!! Zwzględu na koniec roku i kwestie księgowe, bardzo proszę o nieprzelewanie opłaty wcześniej) kwotę 95 zł za zamówione obiady.

Uczniowie będą korzystać z obiadów od 2 stycznia.

Na zapytanie ofertowe pn. Przygotowanie i dostarczenie na potrzeby szkoły średnio dziennie 33 gorących posiłków: obiad jednodaniowy, do Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Wągrowcu na rok 2023, ofertę złożył jeden usługodawca: PHU Sebastian Hoffmann, Łaziska os. Łakina 1.

Wybrano ofertę powyższej firmy na dostarczanie obiadów w roku 2023.

Koszt obiadu jednodaniowego wynosi 5 zł, pozostałą część pokrywa organ prowadzący.

• Bal Karnawałowy

• Serdecznie zapraszamy Rodziców, Nauczycieli i Sympatyków szkoły na Bal Karnawałowy, który odbędzie się 21 stycznia 2023 roku. Rezerwacje pod numerem 606 337 631. Koszt od pary 360 zł.